KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16788307
nr 1678 8307
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -61, "Hos Fiskaren". Olja på duk, 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 59x74 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 februari 2025
kl 19:27:09
800 kr
1.000 kr